Mobil Web Tasarım Nedir?

Mobil web tasarım hakkında detaylı bilgiler sunacağımız bu yazımızda, web tasarım nedir, web tasarım için günümüz teknolojileri nelerdir ve web tasarım altyapısı ile alakalı bilgilendirmelerde bulunacağız. Siz de aklınıza takılan soruları yorum olarak bize iletebilir, iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Trendleri

Her alanda gelişen web teknolojilerinin de bazı temel, bazı yeni trenleri var. Trendlere uyum sağlayarak geliştirilen bir web sayfasının, eski trendler ile hazırlanmış hallerine kıyasla %60’lık bir oranda fazla ziyaretçi çektiği istatistiksel bir gerçektir.

Web Tasarım

Özellikle e-ticaret sektörünün popülerleşmesi ile birlikte bu kıyası siz de yapabilirsiniz. Büyük e-ticaret sistemlerini düşünün. Eski ve trendlere uymayan bir yapı ile hazırlanmış olsalardı bu kadar popüler olamazlardı.

Trend tasarım sadece renklerin değişmesi veya yazı tiplerinin güncellenmesi olarak düşünülmemelidir. Kullanıcı arayüzü, kullanım kolaylığı, odaklanabilirlik, netlik gibi bir çok kavramı da başarılı bir şekilde uygulamak gerekmektedir.

Mobil Web Tasarım

Mobil web tasarım; kullanıcının bilgisayar, tablet veya cep telefonundan görüntülediği sayfaların aynı şekilde görüntülenmesine olanak sağlar. Teknik tabiri ile Responsive olarak adlandırılan bu tasarım çeşidi, web sayfanızın ziyaretçilerinin rahatlıkla sayfanızda dolaşması ve işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Mobil web Tasarım
Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarım

Bir önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi Google bu konuda artık oldukça hassas. Bu bağlantıda bulunan yazıda da belirttiği gibi artık mobil uyumlu olmayan sayfaları arama sonuçlarında göstermeme gibi büyük yaptırımları da bulunuyor.

SEO Hizmetleri

Divizyon yazılım çözümleri olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan müşterilerimiz için profesyonel yazılım çözümleri sunmaktayız. PLC otomasyonlardan mobil uygulamalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Web tasarım çözümlerimiz de profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Kurumsal web tasarım için uzman personelimiz kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, Responsive (Mobil Uyumlu) ve Google SEO altyapısına uygun yazılımlar geliştiriyoruz.

Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri veya isteğinize özel hazırlanmış web sayfaları için uygun fiyat politikası gütmekteyiz. Bu nedenle her bütçeye uygun yazılım ve web tasarım çözümlerimiz bulunmaktadır. Online fiyat teklifi almak için bu bağlantıya tıklayabilir, mutlu referanslarımızı incelemek için de bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Web tasarım konusunda profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>