Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma; Hemen hemen her sektörde büyüklüğü fark etmeksizin her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı olduğunu fark etmek için uzman olmaya gerek yok. İnternet ve web sitesi kullanıcılar ve firmalar için günümüzde bir zorunluluk haline geldi. Kullanıcıların büyük bir kısmı internetten alışveriş yapıyor veya alacağı hizmeti öncelikle internette arıyor. Peki siz bu yarışın içerisindeki yerinizi aldınız mı? Detaylar yazımızın devamında…

Web Tasarım Hizmetleri

Çorum Web Tasarım – Divizyon Yazılım Çözümleri olarak firmamız kurumsal web tasarım hizmetini de profesyonel bir şekilde sunmaktadır. İhtiyacınıza özel bir yönetim paneli ile teslim edilen sistemi, temel bilgisayar kullanım bilgisi olan herkes kolaylıkla yönetebilmektedir.

Yaptıracağınız web sitesi, günümüz teknolojilerine ve tasarımlarına uygun bir şekilde geliştirilmeli ve yönetilebilir olmalıdır. Özel bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacağınız panelinizden; sitenizde bulunan dilediğiniz bir resmi değiştirebilir, istediğiniz herhangi bir yazıyı karakter sınırı olmadan güncelleyebilmelisiniz.

Yani web sitesi sahibi olduktan sonra, herhangi bir programlama dili bilmeden de sitenizi güncel tutabilir, potansiyel müşterilerinize daha rahat ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz.

Web Sitesi Kurma
Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma Fiyatları

Çorum Web Tasarım – Divizyon Yazılım çözümleri olarak en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesi de bu sorudur. Web tasarım, web yazılım hizmetlerimizi en uygun fiyat politikası güderek siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her bütçe için özel yazılım çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Kurumsal web sayfası müşterilerimiz için 1 yıllık ücretsiz SSL sertifikası hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca istediğiniz alan adını sizin adınıza tahsis edebilir, Hosting hizmeti de sağlayabiliriz.

Web Sitesi Yaptırmalı mıyım?

Henüz web sitesi sahibi değilseniz aradaki farkı kavrayabilmeniz zor olabilir. Verdiğiniz hizmet veya sattığınız ürün internet siteniz olmadığı için potansiyel müşterileriniz tarafından fark edilmiyor. Yani sizinle aynı hizmeti veren veya aynı ürünü satan rakibinizin web sayfası olması durumunda kullanıcılar direkt olarak oraya yönlenmiş oluyor.

Sadece web sitesine sahip olmak tabii ki tek başına yeterli değil. Eğer ki Google SEO altyapısına uygun, Mobil Uyumlu (Responsive Tasarım) bir web sayfasına sahip değilseniz, arama sonuçlarında gösterilmeniz de bir o kadar zorlaşacaktır. Çorum Web Tasarım – Divizyon Yazılım Çözümleri olarak firmamız tepeden tırnağa bütün bu saydığımız hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Siz de tüm ihtiyaçlarınız için bu bağlantıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilir, bu bağlantıdan referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz. Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>