Kurumsal Web Sitesinde Olması Gerekenler

Kurumsal web sitesi, E-Ticaret sistemleri, PLC Otomasyon ve Mobil uygulamalar konularında de özel projelerinizde hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yazımızda sizlere kurumsal web sitesinde olması gereken özelliklerden ve günümüz teknolojisinden bahsedeceğiz. Yazdıklarımızın çok daha fazlasını sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz!

Dinamik Web Sayfası

Dinamik web sayfası diye tabir ettiğimiz web sayfaları, içeriklerin tamamının kullanıcılar tarafından değiştirebilmesine olanak sağlamaktadır. Özel bir adreste yayımlanan web paneline tahsis edilen kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Divizyon yazılım çözümleri olarak tüm tasarladığımız web sayfasının yönetim paneli bulunmaktadır. Bu sayede web sayfanızda istediğiniz zaman istediğiniz herhangi bir değişikliği çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz!

Dinamik Web Sayfası
Dinamik Web Sayfası

Galeri / Referans

Web sayfalarımızın dinamik olduğundan bahsettik. Yine dinamik olarak müşterilerimizin tamamı, işyeri fotoğraflarını, referans fotoğraflarını veya istedikleri herhangi bir galeri tanımını kendisi yapabilir ve içerisine fotoğraf ekleme işlemlerini gerçekleştirebilir. İstenilmesi durumunda da farklı galeri kategori tanımları yapılarak da bu sayı çoğaltılabilmektedir. Yine aynı zamanda video galerisi de müşterilerimiz tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yönetilebilir Galeri
Yönetilebilir Galeri

Dinamik Bilgi Sayfaları

Firmanız hakkında müşterilerinize firmanızı daha iyi anlatabilmek ve tanıtabilmek için kurumsal web sayfası altyapımızı kullanarak Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz, Tarihçe vb. bilgi sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman da güncelleyebilmek kaydıyla istediğiniz kadar dinamik sayfa tanımı yapabilir, firmanızı detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

İletişim / Özel Formlar

Web sayfanızda bulunan iletişim formları, özel başvuru formları veya istediğiniz herhangi bir formatta istediğiniz herhangi bir formu tasarlayabiliriz. İstenilmesi durumunda SMS ve E-Posta halinde, doldurulan formları site yöneticilerine de gönderebilmekteyiz. Bu sayede firmanızın ürünleri veya hizmetleri ile alakalı detaylı bilgi isteyen müşterilerinize de bu sayede ulaşabilmektesiniz.

Bağlantıda Kalın
Bağlantıda Kalın

Güncel SEO Altyapısı

Teknoloji her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Kurumsal web sayfalarında, e-ticaret sitelerinde ürünlerimizi veya hizmetlerimizi ön plana çıkararak rakiplerimizden bir adım önde olmamız gerekiyor. Araştırmalara göre Google sonuçlarının 3. Sayfasına hiç bakılmıyor. Yani bu demek oluyor ki, firmamızın web sayfasını “belirli anahtar kelimelerde” ilk sayfada gösterebilmeliyiz. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz gelişmiş SEO altyapımız sayesinde rekabet analizi ve anahtar kelime tahminler yaparak Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca, her sektörden sadece ilk müşterimize sunduğumuz bu hizmeti 3 anahtar kelimeye kadar “Ücretsiz” bir şekilde yapmaktayız.

SEO Altyapısı
SEO Altyapısı

Sosyal Medya Entegrasyonu

Divizyon yazılım çözümleri olarak biz internetteki kimliğinizi tasarlıyoruz. Sadece bir web sayfası tasarlayıp teslim etmiyoruz. Dini ve resmi bayramlar için Sosyal medya desteği de sağlamaktayız. Yani Yılbaşı, Kurban Bayramı, 19 Mayıs vb. dini ve resmi bayramlarımızda sizlere özel hazırlanmış sosyal medya görselleri hazırlayarak sosyal ağlardaki markanızı da en iyi şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonu
Sosyal Medya Entegrasyonu

Web Tasarım Fiyatları

Biz müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi bir para kaynağı değil, bir iş arkadaşı olarak kabul ediyoruz ve işinize kendi işimiz gibi sarılıyoruz. Müşterilerimizin yaptığı olumlu yorumlar, hedefimizde doğru bir şekilde ilerlediğimizin kanıtıdır. Öncelikle uygun fiyat politikamız sayesinde her bütçeye uygun yazılım çözümlerimiz mevcut. Kurumsal web sitesi için belirli bir paket program tarzında fiyatımız belirtemiyoruz. Projenizi / ihtiyacınızı dinleyip analiz ederek fiyat teklifimizi siz değerli müşterilerimize iletiyoruz. İsterseniz siz de projeleriniz için Fiyat Teklifi sayfamızı kullanabilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı görüntüleyebilir veya bizimle bizzat iletişime geçmek için bu bağlantıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz!

Bir Yorum

  • Gökhan Davut
    Gökhan Davut
    Cevapla

    Merhaba, Bir arkadaşım vasıtası ile web sayfanızı inceledim. Online fiyat teklif formunuzu doldurdum. Dönüşlerinizi beklemekteyim.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>