Güncel Web Sitesi Sahibi Olmanın Önemi

Günümüzde güncel içerikli web sitesine sahip olmanın önemi giderek artmaktadır. Bunun sebebi potansiyel müşterilerin bir hizmeti veya bir ürünü almadan önce detaylı aramalar yapmasından dolayıdır. Eğer güncel bir web siteniz yoksa maalesef arama motorlarında alt sıralarda kalacaksınız demektir.

Güncel Web Sitesi Nedir?

Eğer yönetilebilir bir web sayfanız yoksa, içeriğiniz güncellemek için sürekli bir ajansa veya kişiye bağlı olmak zorundasınız. Bu durumda firmalara ekstra maliyet getirmektedir. Bundan dolayı firmalar web sitem var demek için web sitesi yaptırırlar, fakat gerçek hayatta faydalarını görmeleri çok zordur. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz, hazırlamış olduğumuz tüm web sayfalarını yönetilebilir olarak hazırlarız, dolayısı ile web sitenizi güncellemek için teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tamamen kendiniz de yönetebilirsiniz!

Güncel Web Sitesi
Güncel Web Sitesi

Sosyal Medyanın Önemi

Oluşturulan içerikleriniz artık sadece size hitap etmiyor. Web sayfasında yayımladığınız bir yazı, haber, video veya görsel içerikler artık milyonlarca insana ulaşabiliyor. Sosyal medya entegrasyonu, Google optimizasyonu veya Lokal SEO çalışması yapmayan firmalar, çoğunlukla internet üzerinden satış yapamaz, potansiyel müşterilerine ulaşamazlar. Bu nedenlerden dolayı Instagram, YouTube, Facebook gibi platformlar ile entegre olmayan web sitelerinin firmanıza ekstra iş getirmesi pek mümkün değildir. Dolayısı ile güncel web sitesine sahip olmanız kaçınılmazdır. Güncel web sitesi, ziyaretçi sayınızı etkileyerek potansiyel müşterilerinize de ulaşmanızı sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Biz Ne Yapıyoruz?

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ilk iş olarak web sitesi yoksa yeni ir web sayfası tasarlıyor, hali hazırda bir web siteleri bulunuyorsa alt yapı kontrollerinden sonra güncelleme işlemlerini sağlıyoruz. Her müşterimizin işini, kendi işimiz gibi sahipleniyor ve marka bilinirliğini arttırmak için elimizden gelen her türlü entegrasyonu firmalara sunuyoruz. Güncel web sitesi sahibi olabilmeniz için her şeyi yapıyoruz.

  1. Sosyal Medya Entegrasyonu: Müşterilerimizin varsa sosyal medya hesaplarını devralıyor, yoksa yeni sosyal medya hesapları açarak içerikleri sürekli güncel tutuyoruz.
  2. İçerik Yönetimi: Web sayfası veya özel yazılım hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek gerekli güncellemeleri sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektöre özel içerikler üretiyor ve sürekli güncel olmalarını sağlıyoruz.
  3. Sosyal Medya Yönetimi: Müşterilerimizin özellikle Instagram sayfaları ile ilgilenip, hizmet sektörüne göre Video ve resim paylaşıyoruz. Özel veya Dini günlerde özel tasarımlar hazırlayarak müşterimizin sosyal medya platformlarındaki varlığını sürdürüyoruz.
  4. Video Hizmetleri: Müşterilerimizin satışını yaptığı veya hizmet verdiği alanlar ile ilgili özel videolar hazırlayarak Video paylaşım sitelerindeki varlığını sürdürüyoruz.
  5. SEO Hizmetleri: Müşterilerimizin potansiyel müşterilerine erişebilmesi için sektörüne göre 3 anahtar kelimede özel olarak yoğunlaşıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bulunduğu illerde veya çevre illerden yapılan aramalarda üst sıralara çıkarmaya özellikle çalışıyoruz.
Youtube Video Paylaşım
Youtube Video Paylaşımı

Ne yapmamız Gerekiyor?

Öncelikle neye ihtiyacınızın olduğunu netleştirmeniz gerekiyor. Yukarıdaki maddelerden herhangi birine ihtiyacınız varsa sizleri de referanslarımızın arasında görmekten mutluluk duyarız. Firmanız da güncel web sitesi’ne sahip olsun! Kurumsal Web sitesi, E-Ticaret sistemleri, sosyal medya yönetimi veya PLC Otomasyon gibi konularda herhangi bir ihtiyacınız varsa bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilir, Online Fiyat Teklifi sayfamızı kullanarak projeniz ile alakalı fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizi Instagram sayfamızdan takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>