Web Tasarımın Önemi

Kurumsal web sayfaları, e-ticaret sayfaları veya ürün tanıtım siteleri internet dünyasındaki dükkanınızdır. Gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşması ile birlikte web tasarım konusu da ayrıca bir önem kazanmıştır. Potansiyel müşteriler, artık ürün veya hizmet satın almak için öncelikle internet üzerinden bilgi almaktadırlar. Bu yazımızda sizlere kurumsal web sitelerinin öneminden bahsetmeye çalışacağız.

7/24 Açık Bir İşyeri

Web Sayfalarının en büyük avantajlarından bir tanesi de hiç şüphesiz 7/24 açık bir iş yerinizin olmasını sağlamaktadır. Bu da arama motorlarında arama yaparak sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin istedikleri her an ürün veya hizmet ile alakalı bilgi alabilmesidir.

Eleman ihtiyacı olmayan web sayfanız sayesinde artık müşterilerinizi de yönlendirmeniz, aradıkları bilgiye eriştirmeyi sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede internet siteniz aracılığı ile potansiyel müşterilerinize erişmeniz de bir o kadar kolay olacaktır.

7/24 Web Tasarım
7/24 Web Tasarım

E-Ticaret Sistemleri

Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız, e-ticaret konusunda da uzman ekibi ile destek vermeye devam etmektedir. Hazırlanılan e-ticaret sistemleri sayesinde, satışını yaptığınız tüm ürünlerinizi kredi kartı aracılığı ile satabilir ve müşterilerinizin ürünlerini Türkiye’nin ve Dünyanın herhangi bir yerine kargolayabilirsiniz.

Bunlara ek olarak müşterilerinizin memnun kalması durumunda bir sonraki alışverişinde de sizi tercih etmesi olası bir senaryodur. Divizyon – Çorum web tasarım olarak biz, anahtar teslim e-ticaret sistemleri kurgulamakta ve hayata geçirmekteyiz.

E-Ticaret Sitesi
Çorum E-Ticaret

Kurumsal Web Sitesi

Ürünlerinizi kredi kartı ile satmak haricindeki tüm işlemlerinizi Divizyon – Çorum web tasarım olarak hazırlamış olduğumuz kurumsal web sayfalarıyla da yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz kurumsal web siteleri ile firmanız hakkında detaylı bilgileri sunabilir, istediğiniz herhangi bir formattaki formları tasarlayabilir ve çok dil destekli altyapımız sayesinde istediğiniz dilde yayın yapabilirsiniz.

Kurumsal web sayfası referanslarımıza göz atabilir, web tasarım ihtiyaçlarınız için bizimle bu adreste bulunan bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

SEO Altyapısı

Kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemi veya ürün tanıtım sitelerimizin ortak özelliklerinden birisi de sürekli güncelleniyor olması ve günümüz Google SEO altyapısına uygun olarak kodlanmasıdır. SEO desteğimiz sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçin, internetin keyfine varın! Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız sadece etik dahilindeki projeler ile ilgilenmektedir. Herhangi bir sektördeki ilk müşterilerimize yapmış olduğumuz SEO desteğini, aynı sektörde bulunan bir sonraki müşterimize sunmamaktayız. Firmanızın vizyonu için elimizden geleni yapmakla kalmayıp, bir sene boyunca ücretsiz destek hizmeti de vermekteyiz.

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Siz de web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlerdenseniz eğer, daha önceki işlerimizi bu adresten görebilir, online fiyat teklifi almak için bu bağlantıya tıklayabilir ve iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum

  • Tekno Derya
    Tekno Derya
    Cevapla

    Cidden çok doğru bir makale, web sitelerimiz bizim 7/24 açık işyerlerimiz olmaya başladı, ne kadar emek verirsek tasarımına vb. özelliklerine, o kadar olumlu geri dönüşler oluyor.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>