Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, özel web yazılım ve kurumsal kimlik son günlerde sıkça duyduğumuz terimler olmaya başladı. Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız çok geniş bir skalada hizmet vermektedir. Mobil uygulama, özel yazılımlar, Windows yazılımlar, fabrika yönetim sistemleri, tanıtım filmleri, özel drone çekimleri, kümes takip sistemi, PLC otomasyon, Silo Takip Sistemi ve daha bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere Kurumsal Web Tasarım alanındaki hizmetlerimizden bahsedeceğiz.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ile firmanıza özel renk ve font kombinasyonları ile firmanızın kimliğini tamamlıyoruz. Tabelanızdan kartvizitinize, web sayfanızdan antetli kağıdınıza kadar tüm baskılı – dijital materyallerinizi tepeden tırnağa hazırlanmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım olarak adlandırılan web sayfaları Anasayfa, hakkımızda, misyon ve vizyon, hizmetler, ürün tanıtım sayfası (Kategorili), Galeri, Referanslar ve iletişim sayfalarından oluşan, güncellenebilir ve SEO uyumlu altyapı ile geliştirilmelidir. Kurumsal web sayfası konularında profesyonel destek veren firmamız Türkiye’nin bir çok ilindeki müşterilere hizmet vermekten mutlulu duyuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Uluslararası Erişim

Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız tarafından hazırlanan kurumsal web sayfası paketlerinin bir avantajı daha var! Kurumsal web sayfalarının tamamı çoklu dil desteğine sahiptir. Arapça dahil istediğiniz herhangi bir dilde yayın yapabileceğiniz kurumsal web sitesi ile tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinize erişim sağlayabilirsiniz!

Çok Dilli Web Sayfası
Çok Dilli Web Sayfası

Mobil Uyumlu Web Sayfaları

Önceki yazılarımızda da sıklıkla bahsettiğimiz mobil uyumlu web sayfalardan bu yazımızda da bahsedeceğiz. Gelişen Google altyapıları sayesinde artık mobil uyumlu olmayan web sayfaları sıralamalara dahil edilmemektedir. Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız tarafından geliştirilen tüm web sayfaları %100 mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.  Hazırlamış olduğumuz tüm web sayfaları tarafımızdan titizlikle takip edilmekte, Google’a belirli aralıklarla güncelleme isteği gönderilmektedir.

Responsive Web Tasarım
Responsive Web Tasarım

Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web sayfaları, e-ticaret sistemleri, Ürün tanıtım sayfaları ile alakalı olarak net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Sistem özellikleri, istenilen modüller ve özellikler, tasarım trendleri ve diğer maddeler göz önüne alındığında en iyi fiyatı öğrenmek için bu bağlantıda yer alan fiyat teklifi formumuzu kullanabilirsiniz. Unutmayın, Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız kendi yazılım ekibi ile istediğiniz veya hayalinizdeki tüm projeleri kodlayabilecek teknik bir ekibe sahiptir. Siz de bize ulaşabilmek için bu bağlantıya tıklayabilir, referanslarımıza göz atmak için “Referanslarımız” bölümüne göz atabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>