Responsive Web Sitesi

Responsive web siteleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızda yeni güncellemeler ile birlikte Google’ın Responsive tasarımlara ne kadar önem verdiğini aktarmaya çalışacağız. Divizyon – Çorum web tasarım olarak firmamız, tasarladığı ve kodladığı tüm web sayfalarını Responsive olarak kodlamaktadır. Bu sayede mobil cihazlardan web sayfanıza erişim sağlayan kullanıcılarınız, tüm içerikleri mobil cihazlardan da düzgün bir şekilde görüntüleyebilmektedir.

İçerik Zenginliği

Tasarlamış olduğumuz web sayfaları tamamen müşterilerimiz tarafından yönetilebilmektedir. Bu sayede web sitenizdeki tüm yazı ve resimleri istediğiniz bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Güncel web sayfaları, her zaman arama motorlarında bir adım öne çıkmaktadır. Gerekli tüm altyapı ve tasarımlar tamamen tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Responsive Web Tasarım
Web Tasarım

Gelişmiş SEO Altyapısı

Google algoritmaları sürekli güncelleniyor, sıralama şartlarında değişiklik yapılıyor. Eğer alt yapı olarak da web sayfanız uyumlu değilse, eksi puan alıyoruz. Divizyon – Çorum web tasarım olarak biz bu algoritmalara profesyonel olarak müdahale ediyor, Google altyapısına uygun kodlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin tamamı için, sektör ile alakalı 3 anahtar kelime için tamamen ücretsiz SEO desteği sağlıyoruz.

SEO Nedir?
Google SEO

Çorum Web Tasarım

Çorum’da faaliyet gösteren firmamız, deneyimli ve profesyonel ekibi ile beraber çok farklı alanlara yazılımlar üretmeye devam ediyor. Teknik ekibimiz, sektördeki bilgi ve tecrübesi sayesinde web yazılımlar, Windows yazılımlar, mobil uygulamalar ve daha bir çok alanda hizmet veriyor. Siz de projeniz ile alakalı hızlı fiyat teklifi almak isterseniz bu bağlantıya tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz!

Gelişmiş Web Sitesi Modülleri

Divizyon yazılım çözümleri olarak biz Türkiye’nin her yerine farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için yazılım çözümleri sunuyoruz. Geliştirdiğimiz web sayfalarının yönetim panelinde 30’dan fazla farklı modül bulunmaktadır. Bu modüller sayesinde isteklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Yazılım ve tasarım altyapısı tamamen bize ait olan yazılımımız sayesinde, işinizi bir adım ileriye taşımaya devam ediyoruz!

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Siz de web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlerdenseniz eğer doğru adrestesiniz. 100’den fazla müşteriye, Türkiye’nin farklı yerlerindeki firmalara hizmet vermekten dolayı mutluluk yaşıyoruz. Mobil uygulama geliştirme, kurumsal web sitesi, e-ticaret sistemleri, PLC Otomasyon sistemleri, Fabrika yönetim sistemleri ve daha farklı alanlarda da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz de yazılım ihtiyaçlarınız için bu bağlantıya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, bu bağlantıdan referanslarımızı görüntüleyebilir, Online teklif formu sayfamızı kullanarak  projeniz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>