Çorum’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermeye ve referanslarımız arasına her geçen gün yeni müşterilerimizi eklemekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz; kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri, PLC otomasyon, Özel Windows app, iOS ve Android mobil uygulama geliştirme, Fabrika Yönetim Sistemi ve daha bir çok alanda yazılım üretmeye devam ediyoruz.

Mobil Uygulama

Deneyimli ekibimiz sayesinde farklı alanlarda hizmet alan müşterilerimiz için iOS ve Android mobil işletim sistemleri için özel yazılımlar hazırlayabilmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ek olarak yine müşterilerimizin isteklerine göre Native veya Hybrid olarak geliştirilebilmektedir. Şu an için Mardin’de hizmet veren Nurpa A.Ş ve Fabrika yönetim sistemlerimiz için iOS ve Android uygulamalarımız mevcuttur. Yakın bir zamanda yenilenebilir enerji ile alakalı mobil uygulamalarımız da yayına alınacaktır.

Çorum Web Tasarım

Web tasarım işinizi dünyaya gösterebilmeniz için en etkili araçlardan bir tanesidir. Bu yüzden kurumsal kimliğinizi tepeden tırnağa değiştiriyor, özellikli web sayfaları kodlamaya da devam ediyoruz. Gizlilik sözleşmesi imzaladığımız bir çok projenin yanı sıra tam anlamıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Responsive Tasarımlar

Responsive (Mobil uyumlu) tasarımlar günümüzün vaz geçilmez bir parçası. Tablet ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ziyaretçiler ortalama %67’lik bir pay ile mobil cihaz kullanarak web sayfalarını görüntülüyor. Bu yüzden geliştirdiğimiz bütün web sayfalarının tamamını %100 mobil uyumlu olacak şekilde kodluyoruz.

Responsive Web Tasarım
Responsive Web Tasarım

Hazır Sistem mi?

Divizyon yazılım çözümleri olarak biz deneyimli teknik personellerimiz sayesinde tasarladığımız tüm projeleri kendimiz kodluyor ve hayata geçiriyoruz. Şirket politikası olarak hazır yazılım (Opencart, Joomla) vb. hazır yazılımlar kullanmıyoruz. Hazır yazılım kullanan müşterilerimizin değişiklik veya destek taleplerine de maalesef cevap vermiyoruz. Tarafımızdan hazırlanan tüm iOS, Android, Web Sitesi, E-Ticaret Sistemi, PLC Otomasyon veya Windows app tamamen siz değerli müşterilerimize özgü olarak kendi altyapımızı kullanarak hazırlanıyor, istenilen tüm değişiklikler için anlık olarak reaksiyon alabiliyoruz.

Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım ve diğer konularda hizmet vermekte olan Divizyon Yazılım Çözümleri – Çorum Web Tasarım olarak fiyatlarımızı müşterilerimizin bütçesini aşmayacak miktarlarda tutmaya gayret ediyoruz. Kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi veya firma tanıtım sitelerinin ücretleri çok fazla değişiklik göstermezken, iOS ve Android uygulama ve Fabrika yönetim sistemlerinde fiyatlar daha fazla değişkenlik göstermektedir. Divizyon yazılım çözümleri olarak bizim en büyük farkımız, aklınızdaki yazılımı tamamen size özel kodlayarak ortaya çıkarabiliyor olmamızdır. Aklınızdaki yazılımın maliyetini öğrenmek için “Online Fiyat Teklifi” sayfamızı kullanabilir, “İletişim” bölümündeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>