Web Sitesi Yaptır

Divizyon yazılım çözümleri olarak kurumsal firmalara destek vermeye ve altyapımızı sürekli güncellemeye devam ediyoruz. Kurumsal Web Sitesi ihtiyaçlarınız için farklı çözümler üretmeye ve kendi yönetim panelimizi sizler için güncellemeye gayret ediyoruz!

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmetleri de sunarak siz değerli müşterilerimize farklı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor, ekibimizi ve bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. Öncelikle kurumsal web sayfalarının genel özelliklerinden bahsedelim. Anasayfa, kurumsal (misyon & vizyon), hizmetler, ürünler, galeri, referanslar ve iletişim sayfalarını içerisinde barındıran web sayfaları genel olarak Kurumsal Web Sitesi olarak bilinmektedir. Kurumsal web sayfalarında genel olarak ürün satışı (Kredi Kartı Ödeme Sistemi) bulunmamaktadır. Fakat Divizyon yazılım çözümleri olarak içerisinde ödeme sistemlerinin de entegre olduğu kurumsal web sayfaları da mevcuttur. Bu durum tamamen müşterilerimizin isteklerine göre değişmektedir.

istanbul web tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web Sayfası

Gelişen teknolojilere ayak uydurduğumuzu belirtmiştik. Google’da sıralama algoritmalarını sürekli olarak değiştirmektedir. Değişen son algoritmaya göre Google artık mobil uyumlu olmayan web sayfalarının sıralamasını düşürmektedir. Bunun sebebi, güncel olmayan web sayfalarının yerini daha güncel web sayfaları ile değiştirmek istemesidir. Yani bir web siteniz var, fakat eski tasarım altyapısı ile hazırlanmış ve uzun süredir güncellenmemişse Google sıralamadaki yerinizi daha alt sayfalarla değiştirecektir. Yani etkin bir web sayfası kullanan piyasadaki rakibiniz bir adım önünüzde olacaktır.

Responsive Web Tasarım

Yönetilebilir Web Sitesi

Kurumsal web sayfalarımız tamamen kendi yazılımımız olarak hazırlanmıştır. Herhangi bir hazır kodlama altyapısı kullanılmadığı için müşterilerimizin isteklerine özel olarak rahatlıkla revize edilebilmektedir. Tam yetki kontrolü ile hazırlamış olduğumuz yönetim panelimiz sayesinde çalışanlarınıza yetki dağıtımı yaparak sisteme giriş yapmasını da sağlayabilmektesiniz. Web sitenizin yönetim panelinin de anlatılmış olduğu video içeriklerimiz, işlemleri kolaylaştırmak adına müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Yönetim Panelli Web Sayfaları

Çok Dilli Web Sayfası

Kurumsal web sayfalarımız, tamamen özgün ve kendi kodlama altyapımız ile hazırlanmıştır. Bu sayede bir çok özelliğimiz mevcuttur. Galeri albümlerinden tutun, SMS entegrasyonuna kadar bir çok özelliği tek bir adreste bulunduran web sayfalarımızın ekstra bir özelliği daha bulunmaktadır, çoklu dil. Çoklu diller sayesinde (Arapça Dahil) istediğiniz dilde web sayfalarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu sayede sadece Türkiye’ye değil, tüm Dünya’ya hizmet verme, firmanız hakkında bilgi edinilmesini sağlama fırsatı yakalamış olacaksınız.

Çok Dilli Web Sitesi

Web Tasarım Fiyatları

Divizyon yazılım çözümleri olarak 100’den fazla müşterimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet götürmeye de devam ediyoruz. İstanbul, Ankara, Balıkesir, Mardin, Samsun, Tokat, Sivas, Bodrum, Çanakkale ve daha bir çok şehirdeki müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu taşıyoruz. Siz de kurumsal web sayfaları ile ilgili fiyat teklifi almak “Online Teklif Formu” sayfasını kullanabilir, “İletişim” bölümünü kullanarak bize ulaşabilir, “Referanslarımızı” görüntüleyerek firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>